Спорт 2019-06-15T04:29:53+03:00
"Динамо" розгромило "Ренн" у Лізі Європи

Футбол, Динамо, Лига Европы, Ренн

У 4-му турі групового раунду Ліги Європи "Динамо" впевнено перемогло французький "Ренн".

Про це повідомив сайт champion.com.ua.

Команда Олександра Хацкевича відкрила рахунок вже на 14-й хвилині. Віктор Циганков подав кутовий, а Беньямін Вербич головою підрізав м'яч у ворота. Другий гол кияни забили на 68-й хвилині після чергового стандарту. Циганков виконав штрафний з правого флангу, а Віталій Миколенко зіграв на випередження і пробив у ворота головою.

До разгромного рахунку на 72-й хвилині команду привів Микола Шапаренко, який увірвався в штрафну з лівого флангу і закрутив м'яч під ліву стійку.

Французький "Ренн" забив свій єдиний гол на 90-й хвилині завдяки Теозону Сибачо.

Так, "Динамо" перемогло "Ренн" з рахунком 3:1, набрало 8 очок і вийшло на перше місце в групі K, випередивши Астану завдяки кращій різниці м'ячів. У "Ренн" залишилося 3 очки.