"Шахтар" здолав "Фейєноорд" з рахунком 2:1 у матчі Ліги Чемпіонів

На 24-й хвилині півзахисник
На 24-й хвилині півзахисник "Шахтаря" Бернард забив гол
ДОПОМОГТИ УКРАЇНСЬКИМ НОВИНАМ
  • Скопійовано

Футбольний клуб "Шахтар" (Донецьк) обіграв "Фейєноорд" (Нідерланди) з рахунком 2:1 у третьому турі групового раунду Ліги Чемпіонів. Гра проходила на стадіоні "Фейєноорд" у Роттердамі, передають Українські Новини.

Перший гол у матчі забив на 7-й хвилині гравець господарів поля Бергейс.

На 24-й хвилині півзахисник "Шахтаря" Бернард зрівняв рахунок, а на 54-й хвилині вивів "гірників" вперед.

На 75-й хвилині захисник "Шахтаря" Ярослав Ракицький був видалений.

Паралельний матч у цій групі закінчився перемогою "Манчестер Сіті" (Англія) над "Наполі" (Італія) з рахунком 2:1.

Після трьох турів у "Манчестер Сіті" - 9 очок, у "Шахтаря" - 6, "Наполі" - 3, у "Фейєноорда" - 0.

Як повідомляли Українські Новини, "Шахтар" програв виїзний матч "Манчестер Сіті".

Збірна команда України програла команді Хорватії з рахунком 0:2 у заключному, десятому, турі групового етапу відбіркового циклу чемпіонату світу 2018 року.