Політика 2018-11-15T05:21:02+02:00
Фото дня: Українка на п'єдесталі чемпіонату Європи з біатлону

Перша медаль на ЧЄ з біатлону. Фото: biatlon.com.ua

Українська біатлоністка Анастасія Меркушина здобула бронзу на чемпіонаті Європи, що стартував у польському місті Душники-Здруй, пише Xsport.

Наша спортсменка допустила один промах, помилившись на другому вогневому рубежі, однак програла 1:05.0 хвилини росіянці Ірині Старих, відпрацювала на стрільбі чисто.

Другий результат у складі української збірної показала Юлія Журавок - недавня дебютантка національної збірної України в естафеті на етапі Кубка світу в Антхольці. Допустивши один неточний постріл на останньому вогневому рубежі, українка випала з десятки і закінчила гонку на 11-му місці з 3:32.1 хв. відставання від лідера.

Ще одна українка Яна Бондар, яка з 4 промахами поступилася переможниці 4:31.7 хвилини, зайняла 14-е місце в індивідуальній гонці.

Нагадаємо, український біатлоніст Сергій Семенов виборов бронзову нагороду в чоловічій індивідуальній гонці шостого етапу Кубка світу з біатлону в італійському Антхольці.

Також повідомлялося, що українська жіноча збірна з біатлону посіла четверте місце в гонці шостого етапу Кубка світу в італійському Антхольці.

Більше новин про: Спорт Биатлон Перемога