Політика 2018-11-15T10:01:45+02:00
Іспанія обіграла Португалію і вийшла в 1 / 4 фіналу ЧС з футболу

Гол Давида Вільї приніс перемогу Іспанії.

Тепер відомі всі учасники чвертьфінальних зустрічей.

Збірна Іспанії вийшла до 1/4 фіналу чемпіонату світу з футболу, отримавши перемогу над командою Португалії. Зустріч, що відбулася в Кейптауні, завершилася перемогою іспанців з рахунком 1:0 - єдиний гол забив Давид Вілья.

Гра почалася з атак збірної Іспанії - у перші десять хвилин команді Вісенте дель Боске тричі вдалося пробити в створ воріт, однак воротар португальців Едуарду діяв надійно. До середини тайму гра вирівнялася, і на 21-й хвилині Тіагу Мендеш створив найнебезпечніший момент біля воріт Касільяса, сильно пробивши з-за меж штрафної. Однак іспанський голкіпер відбив удар і не дозволив Алмейді зіграти на добиванні.

У другому таймі невелика перевага була на боці іспанців. Льоренте, який змінив Фернандо Торреса, на 58-й хвилині через кілька хвилин після виходу на поле небезпечно пробив головою з близької відстані, однак Едуарду врятував португальців від гола. Єдиний гол був забитий на 63-й хвилині - Давид Вілья з передачі Хаві пробив прямо у воротаря і вдало зіграв на добиванні.

Під кінець матчу захисник збірної Португалії Рікарду Кошта отримав червону картку за удар ліктем в обличчя Хоану Капдевіле, проте на результат зустрічі це видалення не вплинуло.

Для Давида Вільї цей цей м'яч став вже четвертим на турнірі, завдяки чому він увійшов до числа найкращих бомбардирів чемпіонату - по чотири м'ячі забили аргентинець Гонсало Ігуаїн і словак Роберт Віттек.

Таким чином стали відомі всі учасники зустрічей в 1 / 4 фіналу. 2 липня збірна Бразилії зіграє зі збірною Нідерландів, а уругвайці з Ганою. 3 липня збірна Іспанії зіграє з Парагваєм, а Аргентина з Німеччиною.

Більше новин про: Футбол Испания Португалия ЧМ-2010