Світ 2017-11-15T05:22:32+02:00
Збірна України посіла 31 місце в медальному заліку на Олімпіаді в Бразилії

Олимпиада. Шаблистки. Фото: facebook.com/olympicua

Збірна України посіла 31 місце серед 206 країн-учасниць у медальному заліку на літніх Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро (Бразилія). Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті Олімпіади, передають Українські Новини.

Українські спортсмени здобули 11 медалей - дві золоті, п'ять срібних і чотири бронзових.

Золоті медалі в рамках олімпійського турніру виграли Олег Верняєв на змаганнях зі спортивної гімнастики (паралельні бруси, індивідуальне багатоборство) і Юрій Чебан на змаганнях з веслування на дистанції 200 м на каное-одиночці.

Срібні нагороди вдалося здобути Сергію Кулішу в стрільбі із пневматичної гвинтівки на дистанції 10 м, Олегу Верняєву на турнірі зі спортивної гімнастики в індивідуальному багатоборстві, на турнірі з фехтування - команді українських шаблісток у складі Ольги Харлан, Аліни Комащук, Олени Кравацької і Олени Вороніної; Жанові Беленюку на турнірі з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 85 кг і Павлу Тимошенко на турнірі з легкої атлетики в рамках змагань із сучасного п'ятиборства.

Бронзовими медалями на іграх нагороджені: Ольга Харлан у фехтуванні на шаблях, Богдан Бондаренко в легкій атлетиці зі стрибків у висоту, Дмитро Янчук і Тарас Міщук - у веслуванні на каное-двійці на дистанції 2 км і Ганна Ризатдинова - у художній гімнастиці на змаганнях в індивідуальному багатоборстві.

Таким чином, українські спортсмени показали найскромніший результат за історію участі в літніх Олімпійських іграх за всю незалежність держави.

До Бразилії найменш вдалою для українських атлетів була Олімпіада 2000 року в Сіднеї: 3 "золота", по 10 срібних і бронзових нагород.

Перше місце на Олімпійських іграх у Бразилії посіли спортсмени зі США, завоювавши 46 золотих, 37 срібних і 38 бронзових нагород.

У цілому медалі виграли представники 87 країн.

Як повідомляли Українські Новини, Олімпіада в Ріо-де-Жанейро проходила з 5 до 22 серпня.

В Олімпіаді взяли участь 207 українських спортсменів в 27 видах спорту.

Джерело : Українські новини