Політика 2017-12-15T07:24:31+02:00
Українець Пелешенко став п'ятим в змаганнях з важкої атлетики на Олімпіаді

Олександр Пелешенко. Фото: noc-ukr.org

Український спортсмен Олександр Пелешенко зайняв 5 місце в змаганнях з важкої атлетики у ваговій категорії до 85 кг на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро (Бразилія). Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті Олімпіади, передають Українські Новини.

Згідно з ним, в ривку українець з третьої спроби підняв 175 кг, у поштовху - 210 кг і в результаті набрав 385 кг.

Перемогу здобув іранець Кіануш Ростама з результатом 396 кг, встановивши олімпійський і світовий рекорди.

Як повідомляли Українські Новини, українська спортсменка Ганна Соловей зайняла 20 місце в індивідуальній велогонці з роздільним стартом на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

Раніше срібний призер з кульової стрільби Сергій Куліш приніс першу для України медаль на Олімпійських іграх-2016.

Джерело : Українські новини