У меншості - та не в образі. Київське Динамо вдесятьох обіграло Ольборг

ФК Динамо
ДОПОМОГТИ УКРАЇНСЬКИМ НОВИНАМ
  • Скопійовано

У першому таймі матчу, який проходив в НСК Олімпійський, обидві команди не змогла забити.

В рамках четвертого туру Ліги Європи київське Динамо на своєму полі обіграло датський Ольборг з рахунком 2:0.

У першому таймі матчу, який проходив на НСК Олімпійський, обидві команди не змогла забити голів.

В середині другого тайму, на 68-й хвилині після "фолу останньої надії" Динамо залишилося в меншості - було видалено Олександра Драговича.

Уже через дві хвилини кияни забили перший гол - відзначився Дамагой Віда. У компенсований час другий гол забив Олег Гусєв.

Після чотирьох турів київське Динамо лідирує в групі J, набравши 9 очок. На другому місці - Стяуа (7 очок), треті - Ольборг (6 очок). Замикає групу Ріу Аве (1 очко).

У другому матчі групи J Стяуа з Бухареста і португальський Ріу Аве не змогли визначити переможця - матч закінчився з рахунком 2: 2.

Підписуйтесь на наш telegram-канал "Українські Новини"