Політика 2019-02-15T07:48:01+02:00
ЧС. 1/2 фіналу. Німеччина-Бразилія 7:1. Очевидно-неймовірне і найбільший рекорд Клозе

"Бундес-тім" зганьбила господарів чемпіонату, забивши 5 голів за 29 хвилин першого тайму і ще 2 м'ячі - у другому, і тріумфально ввійшла у фінал першості.

Гра проходила в Белу-Орізонті, на стадіоні «Естадіо Мінейрао».

У німців відзначилися Мюллер (11'), Клозе (23'), Кроос (24', 26'), Хедіра (29'), Шюрле (69', 79 ').

Бразилія зуміла відповісти лише голом Оскара на 90-ій хвилині.

Клозе забив на очах у легендарного нападаючого Роналдо свій 16 м'яч на чемпіонатах світу, тим самим перевершивши досягнення бразильця і ​​став лідером за цим показником.

Гравець матчу за версією ФІФА - Кроос.

У середу о 23:00 за київським часом розпочнеться другий півфінал між збірними Аргентини та Нідерландів.