Політика 2018-09-15T07:44:56+03:00
ЧС. 1/8 фіналу. Казка Коста-Ріки триває!

Збірна Коста-Ріки в драматичному для себе поєдинку зуміла вистояти і в серії пенальті здобути перемогу над збірною Греції. Вихід в 1/4 фіналу чемпіонату світу - найвище досягнення у футбольній історії костаріканців.

Збірна Коста-Ріки в драматичному для себе поєдинку зуміла вистояти і в серії пенальті здобути перемогу над збірною Греції.

Гра проходила в Ресіфі на стадіоні "Арена Пернамбуко".

Костариканці першими відкрили рахунок, це зробив Брайан Руїз на 52-ій хвилині. Однак, незабаром, на 66-ій хвилині з поля було вилучено гравця збірної Коста-Ріки Дуарте. Греки змогли скористатися чисельною більшістю тільки в самому кінці основного часу, на 90 +1- ій хвилині це зробив Папастатопулос.

Костариканці в меншості зуміли вистояти 30 хвилин оветайму, відбиваючись від грецьких атак і завдяки сейву свого воротаря Наваса в серії післяматчевих пенальті перемогли - 5:3.

Гравець матчу за версією ФІФА - Навас.

Вихід в 1/4 фіналу чемпіонату світу - найвище досягнення у футбольній історії костаріканців.

Таким чином, 5 липня в Сальвадорі в матчі чвертьфіналу зійдуться збірні Голландії та Коста-Ріки.