Політика 2018-10-15T07:28:28+03:00
ЧС. 1/8 фіналу. "Помаранчеві" виривають у Мексики путівку до чвертьфіналу

Збірна Нідерландів лише в додатковий час зуміла забити переможний м'яч у зустрічі зі збірною Мексики.

Збірна Нідерландів лише в додатковий час змогла забити переможний м'яч у зустрічі зі збірною Мексики.

Гра проходила у Форталезі на стадіоні "Фонте Нова".

Мексиканці першими відкрили рахунок після вдалого удару Джованні дос Сантоса метрів з 25-ти на 48-ій хвилині.

Однак, голландці не опустили рук, і після подачі кутового на 88-ій хвилині Уеслі Снейдер влучив в  дальній від Очоа кут воріт.

Нідерланди вирішили не доводити справу до овертайму і зуміли здобути переможний рахунок. На 91-й хвилині Ар'єн Роббен прорвався по правому флангу і був зупинений недозволеним прийомом Рафой Маркесом. Покарання чітко виконав  Хунтелаар, який вийшов на заміну - 2:1.

Гравець матчу за версією ФІФА - Очоа.

У 23:00 за київським часом визначиться суперник Голландії з чвертьфіналу - Коста-Ріка зіграє з Грецією.