Політика 2018-11-15T07:35:12+02:00
ЧС. 1/8 фіналу. Хамес Родрігез обіграє Уругвай

Збірна Колумбії завдяки дублю Хамеса Родрігеза впевнено обіграла Уругвай з рахунком 2:0 і вийшла в 1/4 фіналу.

Гра проходила в Ріо-де-Жанейро на стадіоні "Маракана".

На 28-й хвилині Хамес із розвороту в торкання метрів з 25-ти пробив точно під поперечину воріт Муслери, забивши один із найкрасивіших м'ячів цієї першості.

Він же на 50-й хвилині рахунок подвоїв, коли Куадрадо після подачі зі штрафного головою скинув м'яч на лінію воротарського майданчика і Родрігез ударом у торкання переправив м'яч у сітку.

Гравець матчу за версією ФІФА - Хамес Родрігез.

Після "дубля" у цьому матчі Хамес вийшов на перший рядок бомбардирів чемпіонату з 5 голами.

Таким чином, сформувалася перша пара чвертьфіналістів - 4 липня Бразилія зіграє проти Колумбії.