Політика 2019-04-15T08:08:51+03:00
"Все по Лінекеру, грають 22 хлопці, а виграють німці": Німеччина і США виходять в 1/8 фіналу

Переможний м'яч збірної Німеччини забив Мюллер на 55-ій хвилині.

Збірні Німеччини та США виходять з групи G в 1/8 фіналу. Німці перемогли американців з рахунком 1:0, і завдяки результату в паралельному матчі, не сильно цій поразці засмутилися.

Гра проходила в Ресіфі на стадіоні "Арена Пернамбуко".

Переможний м'яч збірної Німеччини забив Мюллер на 55-ій хвилині. Мюллер забив 4-ий свій гол на турнірі, приєднавшись до Неймара (Брзілія) і Мессі (Аргентина) в гонці бомбардирів.

У паралельному матчі збірна Португалії обіграла збірну Гани з рахунком 2:1, проте за гіршою різницею між забитими і пропущеними м'ячами поступилася путівку в плей-офф збірній США.

За португальців забивали Бойє (31' у свої ворота) і Роналду (80'). Гана відповіла м'ячем Гьян на 57-ій хвилині.

Гра проходила в Бразилії на стадіоні "Насіональ".

Гьян забив свій 6-ий м'яч на чемпіонатах світу і став лідером за цим показником серед всіх футболістів африканських збірних, що коли-небудь забивали на чемпіонатах світу. Сьогодні о 23:00 визначаться суперники Німеччини та США в групі Н - Росія зіграє з Алжиром, а Бельгія - з Південною Кореєю.

Більше новин про: ЧМ-2014 по футболу