Політика 2018-09-15T07:46:39+03:00
ЧС: Уругвай бере гору в матчі з Англією

Збірна Уругваю в напруженому матчі здобула перемогу над збірною Англії з рахунком 2:1.

Гра проходила в Сан-Паулу на стадіоні «Арена Корінтіанс».

У першому таймі уругвайці перевершували суперників у командній швидкості, злагодженості гри та ігровій дисципліні, що і вилилося у забитий на 39-й хвилині гол Суареса.

Після перерви ініціатива перейшла до англійців, які переважно навісами, намагалися змусити оборону південноамериканців капітулювати. Однак рахунок британцям вдалося зрівняти після прострілу з флангу низом на 75-ій хвилині, коли Руні, відірвавшись від Касереса, розстріляв беззахисного Муслеру.

Але перемогти в цьому матчі англійцям не судилося. За іронією долі, на 85-ій хвилині Джерард «скинув» м'яч своєму одноклубнику по «Ліверпулю» Суаресу м'яч, з яким той увірвався в штрафну, влучивши у ворота Харта з близької відстані.

Таким чином, Уругвай здобув першу перемогу на турнірі, а англійці програли другий поспіль матч, що зводить їхні шанси на продовження боротьби до мінімуму.

Гравець матчу за версією ФІФА - Суарес.

Завтра між собою зіграють переможці перших матчів групи D - Італія і Коста-Ріка.