Мексика мінімально обіграла Камерун

Мексика стартує з перемоги.

Збірна Мексики в другому матчі групи А обіграла збірну Камеруну з рахунком 1:0.

У складі мексиканців на поле вийшли Гільєрмо Очоа, Андрес Гуардадо, Мігель Лайюнь, Пауль Агиляр, Рафаель Маркес, Франсіско Родрігес, Ектор Морено, Хосе Хуан Васкес, Ектор Еррера, Орібе Перальта, Джованні Дос Сантос.

У камерунців стартовий склад виглядав таким чином: Шарль Ітанж, Бенуа Ассу-Екотто,

Ніколя Н Кулу, Орельєн Шеджу, Седрік Джегуе, Стефан Мбіа, Ейонг Ено, Алекс Сонг, Бенжамін Муканджо, Самюель Ето'о, Максим Шупо-Мотінг.

Гра проходила в Натале, на стадіоні "Арена Дас Дунас".

У першому таймі суддя не зарахував по одному голу, як мексиканців, так і камерунців.

У другій половині зустрічі, мексиканцям вдалося "розмочити" рахунок.

На 61-й хвилині головна зірка збірної Мексики Дос Сантос після чергового виходу один на один не зміг пробити камерунського голкіпера Ітанжа, однак другий мексиканець Перальта опинився першим на добиванні - відкривши тим самим рахунок: 1:0!

До кінця зустрічі рахунок залишився незмінним і таким чином, Мексика обігрує Камерун.

Ситуація в групі А: Бразилія-6, Мексика - 6, Хорватія - 0, Камерун - 0.

Нагадаємо що, в четвер 12 червня Бразилії розпочався 20-й чемпіонат світу з футболу. Змагання відбудеться в Бразилії з 12 червня по 13 липня. Матч-відкриття пройде в Сан-Паулу, а фінал - на стадіоні "Маракана" в Ріо-де-Жанейро.

Більше новин про: Мексика Камерун ЧМ-2014