Новини 2019-05-15T09:52:47+03:00
Українці завоювали золото і срібло чемпіонату Європи з боротьби

В активі українських борців у сербській столиці вже 6 нагород. Фото із сайту boicy.ru

Львів'янка Наталія Синишин виграла "золото" у ваговій категорії до 55 кг.

У третій день чемпіонату Європи з вільної боротьби в Белграді на вищу сходинку п'єдесталу піднялася українка Наталія Синишин. У фіналі вагової категорії до 55 кг львів'янка перемогла досвідчену Софію Матссон зі Швеції.

Бронзовими призерами в цій вазі стали росіянка Марія Гурова та румунка Ана Марія Павал.

Ще одну медаль - срібну - у скарбничку збірної України додала львів'янка Алла Черкасова, що поступилася у вирішальній сутичці шведці Анні Йоханссон.

Третє місце в категорії до 67 кг зайняли Надія Семенцова (Азербайджан) і Джанан Манолова (Болгарія).

В активі українських борців у сербській столиці вже 6 нагород. У перші два дні чемпіонату золоті медалі завоювали львів'янка Людмила Балушка (48 кг) і одеситка Ганна Василенко (59 кг). Власниками срібла стали борець із Житомира Валерій Андрейцев (96 кг) і львів'янка Олександра Когут (51 кг).

Як повідомляли Ukranews, у січні українські фігуристи Олександра Назарова і Максим Нікітін виграли срібну медаль у змаганнях спортивних пар на I Зимових Юнацьких Олімпійських іграх.