Кабмін ліквідував комісію з проведення аудиту збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії РФ

Кабінет Міністрів. Фото: Кабмін

Кабінет Міністрів ліквідував комісію з проведення аудиту збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Про це повідомив представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук у Telegram-каналі, передають Українські Новини.

"Ліквідовано комісію з проведення аудиту збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії Російської Федерації", – написав Мельничук про сьогоднішнє рішення уряду.

Згідно з рішенням, визнано такою, що втратила чинність, постанову Кабміну від 27 травня 2022 року № 640 "Про утворення комісії з проведення аудиту збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії Російської Федерації".

РЕКЛАМА

Як повідомляли Українськi Новини, у травні 2022 року Президент Володимир Зеленський доручив Кабінету Міністрів невідкладно створити комісію щодо проведення аудиту збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії Росії.

 

ГОЛОВНЕ