Росіяни просунулися на 6 км від центру Авдіївки після відходу з неї ЗСУ, – британська розвідка

Авдіївка. Колаж: УН

Після того, як Сили оборони відійшли від Авдіївки Донецької області 17 лютого, російські окупаційні війська просунулися на близько 6 км від центру міста.

Про це йдеться в розвідувальному огляді Міноборони Великої Британії, опублікованому у соцмережі Х.

Так, розвідка зазначає, що територія на захід від Авдіївки залишається основним напрямком наступу Росії на сході України. Сили оборони здійснили відхід від Авдіївки 17 лютого 2024 року і з того часу просунулася на близько 6 км від центру міста.

Вказується, що Росія майже напевно взяла під контроль кілька сіл у цьому районі: Ласточкине, Степове та Північне.

РЕКЛАМА

"Ці тактичні успіхи слугують насамперед для зміцнення російських позицій навколо Авдіївки. Росія також, ймовірно, прагне нарощувати темпи на цій осі, щоб скористатися тим, що залишилося менше фіксованих, добре захищених позицій і міських районів, з яких українські війська можуть оборонятися", – йдеться в повідомленні.

Як повідомляли Українські Новини, 17 лютого повідомлялось про те, що Сили оборони України завершили операцію з виходу з напівоточеної Авдіївки.

26 лютого Сили оборони відійшли з населеного пункту Ласточкине на Авдіївському напрямку.

Також російські окупаційні війська намагаються проводити наступальні дії в напрямку Орлівки Донецької області.

РЕКЛАМА

Пізніше Сили оборони України відійшли від населених пунктів Сєверне та Степове Донецької області.

Тим часом Третя окрема штурмова бригада зачистила місто Красногорівка Донецької області від російських окупаційних військ.

ГОЛОВНЕ