Автобус з українцями потрапив у ДТП в Польщі

Поліція. Польща. ДТП. Ілюстративне фото: inpoland.net.pl

Автобус із 26 громадянами України потрапив у ДТП в місцевості Вішніце Люблінського воєводства у Польщі. Двоє українців отримали незначні травми. Про це в коментарі РБК-Україна повідомив речник Міністерства закордонних прав Олег Ніколенко у п'ятницю, 19 січня.

Ніколенко зазначив, що автобус на українській реєстрації потрапив в аварію в місцевості Вішніце 19 січня, внаслідок чого двом з 26 пасажирів знадобилася медична допомога. За його словами, загрози життю постраждалих немає. Решту українців розмістили в тимчасовому місці очікування. Українців додому відправлять на іншому автобосу, який надав перевізник.

"Розпочалися слідчі дії. Українське консульство взаємодіє із польськими правоохоронцями задля з‘ясування усіх обставин аварії, а також тримає на контролі лікування постраждалих людей", - сказав Ніколенко.

Українцям, що постраждали в ДТП надається вся необхідна допомога від Генерального консульства України, наголосив речник МЗС.

РЕКЛАМА

Як повідомляли Українські Новини, 21 грудня 2023 року мікроавтобус з українцями зіткнувся з вантажівкою у Польщі. Внаслідок ДТП одна людина загинула.

19 листопада у Верешині біля Грубешова (Люблінське воєводство) сталася смертельна ДТП з українцями

В липні одна українка загинула через ДТП у Польщі. 

ГОЛОВНЕ