Кабмін скасував мораторій на припинення надання житлово-комунальних послуг населенню у разі їх неоплати

Кабінет Міністрів скасував заборону на припинення надання житлово-комунальних послуг населенню у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі, а також на нарахування та стягнення неустойки (штрафів, пені) на заборгованість за житлово-комунальні послуги.

Про це йдеться в постанові уряду від 29 грудня 2023 № 1405, передають Українськi Новини.

Кабмін установив, що цей мораторій буде діяти лише на територіях, на яких ведуться бойові дії або на тимчасово окупованих Росією, відповідно до переліку, затвердженого Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

5 березня 2022 року уряд ввів до припинення чи скасування воєнного стану в Україні заборону на припинення надання житлово-комунальних послуг населенню у разі їх неоплати, а також мораторій  на нарахування та стягнення неустойки (штрафів, пені), інфляційних нарахувань, процентів річних, нарахованих на заборгованість, утворену за несвоєчасне та/або неповне внесення населенням плати за житлово-комунальні послуги.

РЕКЛАМА

Як повідомляли Українськi Новини, Кабмін вирішив залишити ціну на електроенергію для населення 2,64 гривні/кВт-год до квітня 2024 року.

Також тарифи на тепло для населення залишаться незмінними в опалювальному сезоні 2023/24 років.

ГОЛОВНЕ