Ідея електронних повісток та обмежень для цивільних не належить Генштабу, - Залужний
Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний заявив, що ідея з електронними повістками та введення обмежень для цивільних громадян, не належить йому чи Генштабу.
Про це він сказав на прес-конференції, передають Українськi Новини.
"Точно цю пропозицію (щодо електронних повісток) робив не Генеральний штаб і не ЗСУ, тому що в нас навіть немає такої можливост оцінити можливість видачі таких повісток таким способом. (Але загалом) ми раді будьякому способу, який забезпечить нашу потребу у людях. Проте в цих питаннях (електронних повісток) ми у ролі споживачів", - зазначив Залужний.
Також головнокомандувач зауважив, що Генштаб не є ініціатором введення обмежень для цивільних.
"Ми не робили пропозицій щодо обмежень для цивільних людей", - наголосив Залужний.
Як повідомляли Українськi Новини, народна депутатка від фракції "Слуга народу", заступниця голови Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Мар’яна Безугла заявила, що на українців, які ухиляються від мобілізації, очікує обмеження прав.
Соцмережі розділилися у думках щодо нових законодавчих ініціатив про мобілізацію і військовий облік.