На Миколаївщині відновили транспортне сполучення після негоди
З 16:00 в області відкрили дороги для всіх видів транспорту. Про це повідомив глава ОВА Віталій Кім.
"З 16.00 відкриваємо всі дороги для всіх видів транспорту в Миколаївській області.
Сподіваюсь найближчим часом також повернемо всім світло. Наразі залишаються без світла 3375 абонентів в 15 населених пунктах", - зазначив очільник області.
Як повідомляли Українські Новини, в Одеській області 13 осіб постраждали внаслідок негоди.
Раніше внаслідок сильного снігопаду на трасі Одеса-Рені сталося декілька аварій. Також поліцейським довелося на своїй машині доставляти хворого до лікарні, оскільки машина швидкої допомоги застрягла в снігу.
Як повідомляли Українські Новини, в Одеській області зняли всі обмеження для руху транспорту, які були введені на дорогах внаслідок негоди.