На Миколаївщині відновили транспортне сполучення після негоди

Заметіль. Фото: ДСНС України

З 16:00 в області відкрили дороги для всіх видів транспорту. Про це повідомив глава ОВА Віталій Кім.

"З 16.00 відкриваємо всі дороги для всіх видів транспорту в Миколаївській області.

Сподіваюсь найближчим часом також повернемо всім світло. Наразі залишаються без світла 3375 абонентів в 15 населених пунктах", - зазначив очільник області.

Як повідомляли Українські Новини, в Одеській області 13 осіб постраждали внаслідок негоди.

Раніше внаслідок сильного снігопаду на трасі Одеса-Рені сталося декілька аварій. Також поліцейським довелося на своїй машині доставляти хворого до лікарні, оскільки машина швидкої допомоги застрягла в снігу.

РЕКЛАМА

Як повідомляли Українські Новини, в Одеській області зняли всі обмеження для руху транспорту, які були введені на дорогах внаслідок негоди.

ГОЛОВНЕ