Міноборони Ізраїля повідомило про початок наступу на сектор Гази
Міністр оборони Ізраїлю Йоав Галант заявив, що армія переходить до «повного наступу» на cектор Гази.
Про це повідомляє The Times of Israel.
«Я зняв усі обмеження, ми (відновили) контроль над територією, і ми переходимо до повного наступу», - сказав Галант військовим на кордоні з Газою.
«У вас буде можливість змінити реальність тут. ХАМАС хотів змін у Газі, вони відбудуться на 180 градусів від того, що вони уявляли. Вони пошкодують про цей момент, Газа ніколи не повернеться до того, що було», – додав Галант.
Як повідомляли Українські Новини, 8 жовтня прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху заявив, що Ізраїль вступив у довгу війну.
8 жовтня США підготували пакет військової допомоги Ізраїлю, влада якого попросила Вашингтон про допомогу.
9 жовтня стало відомо, що Ізраїль попросив у США керовані бомби та системи ППО.