На окупованих територіях росіяни створили дефіцит ліків для мирного населення через поранених загарбників

Ліки. Фото: alexcredit

На тимчасово окупованих територіях України російські загарбники створили дефіцит ліків для мирного населення.

Про це повідомив Центр національного спротиву.

"Росіяни знову мають дефіцит ліків для мирного населення тимчасово окупованих територій. В населених пунктах півдні через втрати ворога, всі ліки спрямовані пораненим окупантам, водночас як потреби цивільних пацієнтів задовольняються за остатковим принципом", – йдеться в повідомленні.

При цьому ворог продовжує розміщувати поранених окупантів в цих же цивільних лікарнях, попри норми міжнародного права.

РЕКЛАМА

Як повідомляли Українські Новини, у тимчасово окупованому Маріуполі стаціонари припинили прийом хворих цивільних через велику кількість поранених окупантів. У місті щотижня помирають 300-400 жителів.

Крім того, у тимчасово окупованому Токмаку запорізької області російські окупанти займаються масовими крадіжками через затримку забезпечення. Зокрема, у цивільних забирають продукти та домашніх тварин

ГОЛОВНЕ