На Херсонщині знищили російську РЛС "Прєдєл-Е" за $200 млн
В Херсонській області Сил оборони Півдня знищили мобільну берегову радіолокаційну станцію загоризонтного виявлення "Прєдєл-Е". Це нова російська розробка, яка коштувала понад $200 млн.
Про це у Телеграмі повідомляють Сили оборони півдня України.
"Мобільна берегова радіолокаційна станція загоризонтного виявлення з підвищеною скритністю "Прєдєл-Е" — саме так амбітно і помпезно росіяни презентували новинку свого військово-промислового комплексу вузькому колу фахівців у червні цього року. Потім в режимі «цілком таємно» спрямували її на тимчасово окуповану Херсонщину, аби відстежувати наші дії і по морю, і по суходолу", — йдеться у повідомленні.
Йдеться у підписі під відео зі знищенням установки.
Разом з черговою розробкою, аналогів якої нема, українські артилеристи знищили й установку прикриття — досить сучасний комплекс радіоелектронної боротьби "Леєр-2".
Як повідомляли Українські Новини, в окупованому Енергодарі Запорізької області 28 серпня вранці відбувся вибух в штабі підрозділу росгвардії ОМОН "Ахмат-1".
Міністерство оборони України офіційно підтвердило визволення села Роботине в Запорізькій області, а українські військові рухаються в напрямку Новопрокопівки та Очеретуватого. Це може означати початок боїв на 1-й лінії російських бетонних фортифікацій, відомій як "лінія Суровікіна" з "пірамідками".