Продовольчий сектор став ціллю російських атак по Україні, – Ігнат
Продовольчий сектор наразі є ціллю російських окупантів в Україні. Таким чином країна-агресорка хоче психологічно тиснути на українське суспільство.
Про це розповів речник Повітряних сил Юрій Ігнат в ефірі телемарафону, пише ТСН.
"Ворог поступово, методично тримає в напрузі наші Сили оборони й український народ, знищуючи нашу цивільну інфраструктуру. Ми бачили це з портами, на Одещині та в інших регіонах. Зерно, інше продовольство - от обличчя Росії, яка влаштувала тут не один Голодомор. Зараз вона продовжує цю роботу. Минулого року це була енергетика, зараз - продовольчий сектор. Ворог намагається нищити нашу економіку і таким чином впливати на психологічний стан нашого народу", - зазначив він.
За словами Ігната, ворог має свої певні завдання, цілі, об'єкти, які вони намагаються уразити й знищити.
Як повідомляли Українські Новини, російські окупанти завдали удару по Полтавській області вночі 28 серпня, через що загинули троє людей. Унаслідок вибуху виникло загоряння приміщення олійниці.