На одеському пляжі помітили міну

На одному з міських пляжів Одеси у неділю, 20 серпня, було помічено предмет схожий на міну.

Про це повідомляє "Суспільне".

За даними ДСНС Одеської області, о 13:30 надійшло повідомлення від чергового поліції про те, що у воді за хвилерізом помітили предмет, схожий на якірну міну.

Працівники поліції по гучномовному зв'язку оповістили відпочивальників про небезпеку.

Наразі на пляжі працюють піротехніки ДСНС.

РЕКЛАМА

Як повідомили Сили оборони півдня України, що відповідно до повідомлення на оперативну лінію 102 від небайдужих громадян, в товщі води було виявлено предмет зовні схожий на річкову якірну міну.

Як повідомляли Українські Новини, Одеська область відкрила море до оксамитового сезону.  Пляжі мають бути обладнані: захисними сітками, що унеможливлюють потрапляння мін; спостережно-рятувальними постами; буями; засобами гучного мовлення; наявними поблизу укриттями.

12 серпня перші шість пляжів були офіційно відкриті для купання та оздоровлення в Одесі.

Тим часом вода на столичних пляжах не відповідає вимогам Гігієнічних нормативів якості води водних об'єктів.

ГОЛОВНЕ