Росіяни обстрілюють окуповані ними ж Олешки
Вранці 26 червня росіяни обстріляли окуповані ними ж Олешки в Херсонській області.
Про це пише "Суспільне. Херсон" з посиланням на міського голову Євгена Рищука.
Відомо, що внаслідок обстрілу загинуло двоє містян, ще дев'ятеро — поранені.
В Генштабі ЗСУ підтвердили факт обстрілу. Зазначається, що РФ ударила по місту з авіації.
Як повідомляли Українські Новини, сьогодні російські окупаційні війська вдарили по музичній школі в Білозерці Херсонської області. Пошкоджені також будинки, лінії електропередач і газопровід. Є поранена.
Також вранці російські окупанти обстріляли житлові квартали Херсона та Антонівки. Ворог застосовував заборонені запалювальні боєприпаси. Пожежі виникли в будинках, на об'єкті критичної інфраструктури та газопроводі.
Тим часом речниця Оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк повідомила, що російські окупаційні війська б'ють нині переважно по тих областях, які вважають "хабами" ЗСУ.
Крім того, у Херсонській області спостерігається поступове збільшення рівня води.