Україна відкликала посла з Білорусі після зустрічі Лукашенка з Пушиліним

МЗС України. Фото: shutterstock.com

Україна викликала посла в Білорусі Ігоря Кизима для консультацій після зустрічі самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка з "головою" самопроголошеної "Донецької народної республіки" Денисом Пушиліним. Про це йдеться у заяві Міністерства закордонних справ, передають Українські Новини.

МЗС України засуджує проведення Лукашенком зустрічі 18 квітня в Мінську з Пушиліним як спробу легітимізації цього представника російської окупаційної адміністрації в Донецьку.

"Вважаємо зустріч з представником російської окупаційної адміністрації, який переховується від українського слідства за скоєння тяжких злочинів та знаходиться під українськими і міжнародними санкціями, черговим і кричущим недружнім актом з боку Республіки Білорусь, спрямованим на підтримку держави-агресора РФ. У зв’язку з цим МЗС України ухвалило рішення викликати посла України в Республіці Білорусь Ігоря Кизима для консультацій", - йдеться у заяві.

МЗС наголошує, що Мінськ має утримуватися від подібних деструктивних кроків і припинити підтримку агресивної війни Росії проти України.

РЕКЛАМА

Як повідомляли Українські Новини, Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді денонсувати угоду з Білоруссю про гарантії пенсійного забезпечення.

На початку квітня міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив про передачу Білорусі оперативно-тактичного ракетного комплексу "Іскандер-М", який може застосовувати балістичні та крилаті ракети з ядерними боєголовками.

ГОЛОВНЕ