ДТЕК заявив про відновлення роботи всіх електромереж. Побутових споживачів будуть підключати поступово
Компанія ДТЕК заявила про повне відновлення роботи своїх електромереж після масштабної атаки 23 листопада.
Про це повідомляє пресслужба компанії.
"Українська енергосистема вистояла, і у найближчі години ситуація в енергосистемі буде стабілізована", — наголосили в ДТЕК.
Там заявили про повернення електрики у всі об'єкти критичної інфраструктури: до лікарень і водоканалів. Мова йде про Київ та область, а також про Дніпропетровську, Одеську та Донецьку області.
Іде також поступове підключення побутових споживачів, зазначили у компанії.
Як повідомляли Українські Новини, через обстріли постачання води було призупинено в усьому Києві.
Увечері минулої доби 80% Києва залишалися знеструмленими та без водопостачання.
Крім того, мер Кличко повідомив, що через обстріл РФ 23 листопада в Києві 3 людини загинули, ще 11 – постраждали.
Учора, 23 листопада, під час масованого ракетного обстрілу РФ випустила по Україні 70 ракет, із яких Україна збила 51, а також 5 дронів-камікадзе.
Станом на 17:20 24 листопада 70% житлового фонду Києва знаходяться в режимі аварійного відключення електроенергії. На ранок, було відновлено подачу електроенергії на об’єкти критичної інфраструктури - перш за все, водопостачання та лікарень. Наразі продовжують працювати над подачею електроенергії на середні об’єкти теплопостачання.