ДТЕК заявив про відновлення роботи всіх електромереж. Побутових споживачів будуть підключати поступово

Лампочка. Фото: pixabay

Компанія ДТЕК заявила про повне відновлення роботи своїх електромереж після масштабної атаки 23 листопада.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

"Українська енергосистема вистояла, і у найближчі години ситуація в енергосистемі буде стабілізована", — наголосили в ДТЕК.

Там заявили про повернення електрики у всі об'єкти критичної інфраструктури: до лікарень і водоканалів. Мова йде про Київ та область, а також про Дніпропетровську, Одеську та Донецьку області.

РЕКЛАМА

Іде також поступове підключення побутових споживачів, зазначили у компанії.

Як повідомляли Українські Новини, через обстріли постачання води було призупинено в усьому Києві.

Увечері минулої доби 80% Києва залишалися знеструмленими та без водопостачання.

Крім того, мер Кличко повідомив, що через обстріл РФ 23 листопада в Києві 3 людини загинули, ще 11 – постраждали.

РЕКЛАМА

Учора, 23 листопада, під час масованого ракетного обстрілу РФ випустила по Україні 70 ракет, із яких Україна збила 51, а також 5 дронів-камікадзе.

Станом на 17:20 24 листопада 70% житлового фонду Києва знаходяться в режимі аварійного відключення електроенергії. На ранок, було відновлено подачу електроенергії на об’єкти критичної інфраструктури - перш за все, водопостачання та лікарень. Наразі продовжують працювати над подачею електроенергії на середні об’єкти теплопостачання.

ГОЛОВНЕ