Окупанти нанесли удари по одному з районів Харкова, є постраждалі, – Синєгубов
Російські окупанти вдарили по одному із районів Харкова. Попередньо відомо, що удари було завдано реактивними системами залпового вогню. Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синегубов у Telegram.
За даними обласного Центру екстреної медичної допомоги, на цю хвилину від російських обстрілів постраждали 3 особи. Інформація оновлюється.
"Просимо жителів Харкова бути максимально обережними, без нагальної потреби не перебувайте на вулицях міста. Адже ворог б’є підступно, вражаючи житлові райони та цивільну інфраструктуру", - наголосив голова Харківської ОВА.
Синєгубов зазначив, що на місцях влучань працюють усі профільні служби: рятувальники, медики та правоохоронці.
Як повідомляли Українські Новини, у ніч на п'ятницю, 7 липня, російські окупанти вкотре вдарили ракетами по Харкову.
Раніше повідомляли, що окупанти обстріляли Харківський педагогічний університет ім. Сковороди, загинув сторож.
Крім того, російська армія в ніч проти 5 липня завдала ракетного удару по навчальному закладу Харкова.