У ЗСУ пішли служити 32 судді, ще 23 – вступили до тероборони
32 судді пішли служити до лав Збройних сил України, 23 судді вступили до територіальної оборони.
Про це в інтерв'ю "Українській правді" повідомив заступник керівника Офісу президента Андрій Смирнов, передають Українськi Новини.
"Призвані, мобілізовані до ЗСУ 32 судді та 131 співробітник апаратів судів", – повідомив він.
Також, за його словами, вступили до тероборони 23 судді та 47 співробітників апаратів судів.
Як повідомляли Українськi Новини, станом на 4 квітня більшість суддів виїхали з окупованих територій через обстріл. Проте, за словами Смирнова, з початку війни, з 24 лютого до 29 березня, суди ухвалили 252 557 рішень.
Раніше, 7 березня, Верховний Суд тимчасово припинив розгляд справ у відкритих судових засіданнях.
Апарат Вищого антикорупційного суду перейшов на дистанційну роботу.
Нещодавно відремонтована будівля Харківського апеляційного суду була пошкоджена 7 березня внаслідок вибухів.