Російські окупанти виводять із району Ізюму в РФ окремі підрозділи через значні втрати, – ЗСУ
Генеральний штаб Збройних сил заявляє, що російські окупанти виводять із району Ізюму Харківської області на територію Росії окремі підрозділи через значні втрати особового складу.
Про це повідомляє відомство на своїй сторінці у Facebook, передають Українськi Новини.
На Слобожанському напрямку противник блокує Суми та Харків, завдає ударів об'єктам цивільної інфраструктури.
Ворог намагається відновити наступальні дії в районі Ізюма, зазнає втрат.
"Зазначається виведення окремих підрозділів окупаційних військ, що діють у зазначеному районі, на територію Російської Федерації у зв'язку із втратами понад 50% особового складу", - повідомили у Генштабі ЗСУ.
На Донецькому напрямку противник утримує межі.
Основні зусилля зосереджені на захопленні Попасної, Рубіжного та Маріуполя, успіху немає.
На Запорізькому напрямку силами до п'яти БТР противник перейшов до оборони.
Як повідомляли Українськi Новини, українські військові знищили 60% особового складу та військової техніки окупантів у районі Ізюму Харківської області.
Українські збройні сили продовжують утримувати позиції у районі міста Ізюм Харківської області, попри концентрацію російських військ.
Голова Харківської ОДА розповів про поразку окупантів під Ізюмом.
Гуманітарна катастрофа в Ізюмі досягла масштабів Маріуполя. Місту терміново потрібні гумкоридори.