Жінка з розбомбленого пологового будинку в Маріуполі народила дитину, – журналіст
Одна з пацієнток пологового будинку у Маріуполі, біля якого скинули авіабомбу 9 березня російські окупанти, увечері 10 березня народила дівчинку.
Про це повідомила журналістка Ольга Токарюк у Twitter із посиланням на родича породіллі.
За її словами, Маріанна народила близько 22:00 четверга. Мати і дитина зараз у безпеці, але в Маріуполі дуже холодно і місто перебуває під обстрілом окупантів.
"Вони гаразд, але в Маріуполі дуже холодно, і бомбардування не припиняються", - написала журналістка.
Як повідомляли Українськi Новини, 9 березня російські війська скинули авіабомбу в район лікарні та пологового будинку в Маріуполі. 1 дитина та 2 дорослих загинули, 17 постраждали.
Раніше радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко повідомив, що за час блокади міста через російські обстріли загинуло не менше 1 300 жителів міста.
Крім того, Маріуполь знову зазнав авіаудару окупантів 10 березня, загинула одна людина.
Тим часом захисники Маріуполя знищили 4 ворожі танки та 1 БМП, а також знищили та пошкодили 11 одиниць броньованої техніки окупантів.