Як буде нараховуватися субсидія у "червоній" зоні карантину. Пояснення Мінсоцполітики
Нарахування субсидій у "червоній" зоні епідемічної небезпеки буде здійснюватися зі збільшенням соціальних нормативів на 50%.
Про це йдеться в повідомленні Міністерства соціальної політики, передають Українські Новини.
Розрахунок житлових субсидій на період карантину для "червоної" зони проводиться з урахуванням збільшених на 50% соціальних нормативів, у межах яких надається субсидія на холодну і гарячу воду, водовідведення, електроенергію та природний газ.
Стандартні соціальні нормативи виглядають наступним чином:
- холодна вода - 2 куб. м на 1 особу на місяць (за наявності гарячої води) і 3,6 куб.м (за відсутності гарячої води);
- гаряча вода - 1,6 куб. м на 1 особу на місяць;
- водовідведення - 3,6 куб. м на 1 особу на місяць;
- газ - за наявності плити та гарячої води 3,3 куб. м на 1 особу на місяць; за наявності плити та без гарячої води 5,4 куб. м; за наявності газової плити та газової колонки 10,5 куб. м;
- електроенергія - 70 кВт-год на місяць на сім'ю з однієї людини і додатково 30 кВт-год на місяць на кожного іншого члена сім'ї, але не більш ніж 190 кВт-год на місяць і так далі.
У "червоній" зоні епідемічної небезпеки наразі перебувають Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Одеська, Сумська та Херсонська області.
Як повідомляли Українські Новини, Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій віднесла Рівненську та Миколаївську області до "червоної" зони епідемічної небезпеки з 26 жовтня.
Крім того, ще 5 областей можуть потрапити до "червоної" зони карантину.