У Києві майже на 50% зросли тарифи на опалення
З початком опалювального сезону в Києві підвищили тарифи на теплоенергію, відповідне рішення прийняла Київська міська державна адміністрація. Про це повідомляє "РБК-Україна" і йдеться в опублікованому розпорядженні на сайті КМДА від 19.10.2021, передають Українські Новини.
Виходячи з документа, тариф на постачання теплової енергії населенню встановлено на рівні 2381,54 грн за 1 Гкал (з ПДВ), тоді як раніше вартість 1 Гкал для киян була встановлена на уровне1616,48 грн, що в процентному співвідношенні складає 47,7%.
Розпорядження КМДА. Фото: kyivcity.gov.ua
У розпорядженні зазначено, що рішення Київради набирає чинності з моменту опублікування і буде діяти до 30 вересня 2022 року.
Нові тарифи для Києва. Фото: kyivcity.gov.ua
Змінився тариф для населення і на поставку гарячої води. Протягом опалювального сезону ціна становитиме 97,89 грн за кубометр, що на 10 копійок менше чинного тарифу. Але вже після закінчення опалювального сезону тариф зросте до 119,83 грн.
Як повідомляли Українські Новини, 30 вересня прем'єр-міністр Денис Шмигаль підтвердив стабільність тарифів на весь опалювальний сезон 2021-2022.
24 вересня прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що комунальні тарифи підвищуватися не будуть, а Україна готова до опалювального сезону.