У Києві водій маршрутки на смерть збив жінку, яка перебігала дорогу
У п'ятницю, 16 квітня, на вулиці Ревуцького в Києві сталася смертельна ДТП. Маршрутне таксі №407 на смерть збило жінку-пішохода. Про це повідомляє Нацполіція Києва.
Від отриманих травм потерпіла померла на місці події. Там працюють слідчі, які з'ясовують усі обставини інциденту.
За фактом загибелі жінки-пішохода правоохоронці повинні відкрити кримінальне провадження.
Якщо водія маршрутки визнають винним у скоєнні ДТП, яке призвело до смерті людини, йому загрожує від 3 до 8 років ув'язнення із забороною керувати транспортними засобами на 3 роки після звільнення.
Як повідомляли Українські Новини, у березні в Києві п'яний водій врізався в припаркований на узбіччі автомобіль, вийшов з машини та ліг спати на асфальт.
Крім того, у Солом'янському районі Києва легковий автомобіль Peugeot збив на смерть 69-річного чоловіка, який перебігав проїжджу частину.
Також у лютому в Києві сталася ДТП за участі водія, який перебував під дією наркотиків. Тікаючи від погоні поліцейських, він збив двох людей на тротуарі.