Офіс Президента почали відмивати від графіті протестуючих

Офіс Президента почали мити. Скріншот Twitter "Радіо Свобода"

У Києві співробітники приватної компанії CPG, яка спеціалізується на прибиранні, почали відмивати стіни Офісу Президента від графіті прихильників Сергія Стерненка.

Про це повідомляє видання "Обозреватель".

Співробітники компанії розпочали збирання після полудня. Спочатку вони в тестовому режимі почистили невелику ділянку, щоб зрозуміти, як очищається поверхня. Перевірка пройшла успішно і 23 березня співробітники компанії продовжать відмивати стіни.

Суму, яку ОП заплатив, у клінінгової компанії, не озвучують, але кажуть, що вона менш як 2 млн гривень. Усе прибрати обіцяють за 4 дні.

РЕКЛАМА

ЗМІ публікують відео з місця робіт.

Як повідомляли Українськi Новини, Приморський районний суд Одеси засудив колишнього керівника відділення "Правого сектора" в Одесі Стерненка до 7 років і 3 місяців позбавлення волі за розбійний напад та незаконне поводження зі зброєю та з конфіскацією половини його майна.

20 березня розпочалася масштабна акція на підтримку Сергія Стерненка на Банковій під Офісом Президента. 

Так, Михайло Подоляк заявив, що погром під час акції на підтримку Сергія Стерненка під ОПУ був підготовлений партіями, пов'язаними з експрезидентом Петром Порошенком.

РЕКЛАМА
ГОЛОВНЕ