22 лютого 2021, понеділок, 13:13
У київській Лаврі розпочався з'їзд громад захоплених храмів УПЦ, - ЗМІ
Съезд мирян в Киево-Печерской лавре. Фото: spzh.news.
У Києво-Печерську лавру, яка знаходиться в Києві, приїхали представники захоплених храмів Української Православної Церкви (УПЦ), повідомляє сайт strana.ua.
У заході беруть участь близько 350 віруючих з різних регіонів країни.
Метою зустрічі є привернення уваги суспільства і влади до проблеми релігійного рейдерства, злочинів і розпалювання релігійної ворожнечі.
"Зараз захоплено близько 120 храмів УПЦ. Тисячі віруючих не мають місця для молитви, священичі родини вигнані з будинків", - вказали в прес-релізі до заходу.
РЕКЛАМА
Зустріч представників УПЦ організатори назвали "Вірні". На з'їзді виступлять Предстоятеля УПЦ Митрополит Онуфрій, керуючий справами УПЦ митрополит Антоній і делегати.