У київській Лаврі розпочався з'їзд громад захоплених храмів УПЦ, - ЗМІ

Съезд мирян в Киево-Печерской лавре. Фото: spzh.news.

У Києво-Печерську лавру, яка знаходиться в Києві, приїхали представники захоплених храмів Української Православної Церкви (УПЦ), повідомляє сайт strana.ua.

У заході беруть участь близько 350 віруючих з різних регіонів країни.

Метою зустрічі є привернення уваги суспільства і влади до проблеми релігійного рейдерства, злочинів і розпалювання релігійної ворожнечі.

"Зараз захоплено близько 120 храмів УПЦ. Тисячі віруючих не мають місця для молитви, священичі родини вигнані з будинків", - вказали в прес-релізі до заходу.

РЕКЛАМА

Зустріч представників УПЦ організатори назвали "Вірні". На з'їзді виступлять Предстоятеля УПЦ Митрополит Онуфрій, керуючий справами УПЦ митрополит Антоній і делегати.

ГОЛОВНЕ