06 лютого 2020, четвер, 19:20
У Львові підвищився тариф на воду
Фото: pixabay
Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) з 5 лютого підвищила тариф на водопостачання та водовідведення для споживачів комунального підприємства "Львівводоканал" Львівської міської ради на 4,81 гривні до 20,85 гривні/куб. м. Про це йдеться в рішенні комісії.
В попередній раз тариф підвищувався у вересні 2019 року - з 14,6 гривні/куб. м до 16,04 гривні/куб. м.
Як повідомляли Українські Новини, НКРЕКП підвищила тарифи на водопостачання для "Інфоксводоканалу" на 22,4% до 14,5 гривні/куб. м в Одесі.
НКРЕКП підвищила тарифи на водопостачання для "Дніпрводоканалу" на 16,2% до 12,8 гривні/куб. м.
РЕКЛАМА