В Одесі троє чоловіків побили поліцейського
Сьогодні, 22 січня, в Одесі три особи побили співробітника поліції. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції області.
Так, повідомляється, що подія сталася біля Іванівського мосту.
"Водій, якого зупинили за невключення світлового сигналу повороту при здійсненні маневру, спочатку відреагував на законні вимоги патрульного агресивною лайкою, а дочекавшись підмоги двох друзів, разом з ними накинувся на поліцейського з кулаками", - йдеться в повідомленні.
За скоєння злочину затримали трьох осіб – одеситів 28-ми та 35-ти років і 35-річного жителя області.
Співробітника правоохоронних органів з черепно-мозковою травмою та травмою грудної клітки госпіталізували.
Поки йде слідство.
За фактом вчинення правопорушення відомості були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.
За вчинене підозрюваним загрожує до п'яти років позбавлення волі.
Як повідомляли Українські Новини, у Києві жорстоко побили інженера-авіаконструктора "Мрії".
Раніше поліцейські побили жінок у столичному метро.