В зоопарку Берліна слонів нагодували новорічними ялинками
В Берліні (Німеччина) тварин зоопарку нагодували новорічними ялинками. Про це повідомляє Daily Mail.
Так, повідомляється, що в зоопарк забирали тільки ялинки, що залишилися у продавців. Ті ялинки, які вже побували в будинках місцевих жителів брати було не дозволено.
"Непотрібні берлінські новорічні ялинки відвезли в Tierpark. Зоопарк брав тільки свіжі дерева і тільки ті, які залишилися у продавців. Ті, які побували в будинках місцевих жителів, не брали, оскільки вони можуть містити хімікати або залишки прикрас", - йдеться в повідомленні.
Наголошується, що великі ялинки їли слони.
Для решти тварин на хвойні повісили їстівні прикраси. Зокрема для тигрів - м'ясо.
Раніше Українські Новини повідомляли, що робити з деревом після свят.
Тим часом, пункти прийому новорічних ялинок в Києві працюватимуть до 9 лютого.