Розкопки на Поштовій площі припинені до зміцнення паль та опор після підтоплення
Київська міська державна адміністрація призупинила проведення розкопок на Поштовій площі до зміцнення паль та опор після підтоплення.
Про це на брифінгу повідомив директор комунального підприємства "Дирекція будівництва дорожньо-транспортних споруд Києва" Максим Калінін, передають Українські Новини.
«Роботи будуть припинені до зміцнення паль.. На даний момент проводити роботи і «іти глибше» неможливо», - сказав він.
Він зазначив, що роботи будуть визначені і проведені до кінця 2018 року.
За його словами, ввечері 9 серпня сталася аварія на одній з магістральних комунікаційних мереж підприємства "Київводоканал", що призвело до підтоплення частини розкопок.
На даний момент прорив труби локалізований і ліквідований.
Як повідомляли Українські Новини, Київська міська державна адміністрація констатує, що підтоплення артефактів, знайдених під час розкопок на Поштовій площі сталося з-за пошкодження підземних комунікаційних мереж.