Кабмін планує витратити 46,2 млн гривень на ремонт будинку та клубу уряду
Управління адміністративних будівель господарсько-фінансового департаменту секретаріату Кабінету Міністрів має намір витратити 46 200 тис. гривень на проведення капітального ремонту окремих конструкцій, елементів благоустрою й приміщень будівлі уряду й клубу Кабміну в 2018 році.
Про це сказано у відповіді секретаріату Кабінету Міністрів на запит Українських Новин.
"На проведення капітального ремонту окремих конструкцій, обладнання, внутрішніх інженерних мереж, елементів благоустрою й приміщень будинку уряду й клубу Кабінету Міністрів у державному бюджеті на 2018 рік із загального фонду управління адміністративних будівель передбачено кошти в сумі 46 200 тис. гривень", - сказано в ньому
Відповідно до нього, зазначені роботи будуть проводитися після затвердження плану закупівель і проведення відкритих торгів згідно з вимогами законодавства.
В 2017 році Кабмін мав намір витратити 43,2 млн гривень на ремонт будівлі й клубу уряду.
В 2016 році Кабмін витратив 6,8 млн гривень на ремонт будівлі уряду.
В 2015 році Кабмін не проводив ремонт будівлі уряду за кошти держбюджету.
Як повідомляли Українські Новини, Національний банк оголосив тендер на ремонт будівлі Центрального сховища НБУ на суму 2 962,6 тис. гривень.