Кабмін планує витратити 46,2 млн гривень на ремонт будинку та клубу уряду

Управління адміністративних будівель господарсько-фінансового департаменту секретаріату Кабінету Міністрів має намір витратити 46 200 тис. гривень на проведення капітального ремонту окремих конструкцій, елементів благоустрою й приміщень будівлі уряду й клубу Кабміну в 2018 році.

Про це сказано у відповіді секретаріату Кабінету Міністрів на запит Українських Новин.

"На проведення капітального ремонту окремих конструкцій, обладнання, внутрішніх інженерних мереж, елементів благоустрою й приміщень будинку уряду й клубу Кабінету Міністрів у державному бюджеті на 2018 рік із загального фонду управління адміністративних будівель передбачено кошти в сумі 46 200 тис. гривень", - сказано в ньому

Відповідно до нього, зазначені роботи будуть проводитися після затвердження плану закупівель і проведення відкритих торгів згідно з вимогами законодавства.

РЕКЛАМА

В 2017 році Кабмін мав намір витратити 43,2 млн гривень на ремонт будівлі й клубу уряду.

В 2016 році Кабмін витратив 6,8 млн гривень на ремонт будівлі уряду.

В 2015 році Кабмін не проводив ремонт будівлі уряду за кошти держбюджету.

Як повідомляли Українські Новини, Національний банк оголосив тендер на ремонт будівлі Центрального сховища НБУ на суму 2 962,6 тис. гривень.

РЕКЛАМА
ГОЛОВНЕ