САП і НАБУ затримали двох чиновників Адміністрації морпортів
Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Національне антикорупційне бюро затримали двох чиновників Адміністрації морських портів за підозрою у зловживаннях. Про це Українським Новинам повідомило джерело у правоохоронних органах.
"Поки затримано двох", - сказав він.
З його слів, операція із затримання інших фігурантів справи триває.
При цьому, вiдповiдно до повiдомлення АМПУ, пiд час обшуку вилучаються документи, перерахованi в постановi суду для подальшого розслiдування, а служба безпеки АМПУ надає всесторонню пiдтримку в проведеннi слiдчих дiй.
Також у повiдомленнi зазначається, що АМПУ вiдкрито для перевiрок, i такi перевiрки свiдчать про прозорiсть у роботi державної компанiї i є частиною тих комплексних заходiв, якi вона направляємо на її подальший розвиток i забезпечення ефективної дiяльностi.
Крiм того в повiдомленнi йдеться, що посадовi особи, що фiгурують у проведеннi слiдчих дiй, пов'язанi з попереднiм керiвництвом АМПУ.
Як повідомляли Українські Новини, Національне антикорупційне бюро проводить обшуки в Адміністрації морських портів на території Одеси, Миколаївській області та в Києві.
Слідчі дії проводяться в рамках розслідування, пов'язаного з можливими фактами зловживань при закупівлі послуг з днопоглиблення в Бердянському та Маріупольському морських портах у 2015 і 2016 роках.
НАБУ завершило обшук у Пімахової, який вона вважає помстою за дії щодо бюро.