17 січня 2018, середу, 13:04
Міненерго не ініціює підвищення ціни на газ для населення
Це стосується ПСО. Фото: oilreview.kiev.ua
Міністерство енергетики та вугільної промисловості не ініціює підвищення ціни на газ для населення. Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик на засіданні Кабінету Міністрів в середу, передають Українські Новини.
"Абсолютна дурниця. Це стосується ПСО (постачальників газу за спеціальним зобов'язаннями) і він проходить як регуляторний акт. Він не має відношення до підвищення ціни на газ", - заявив він.
Насалик також уточнив, що Міненерго не ініціює підвищення ціни на газ для населення.
Як повідомляли Українські Новини, Міненерго запропонувало Кабінету Міністрів змінити методику визначення ціни газу для населення з квітня 2018, що призведе до подорожчання газу на більш ніж 8%.
РЕКЛАМА