Полторак може вийти на пенсію, щоб стати цивільним міністром оборони
Міністр оборони Степан Полторак допускає вихід на пенсію для призначення його цивільним міністром оборони до кінця 2018 року.
Про це він повідомив журналістам, передають Українські Новини.
"Кінець 2018 року - має бути цивільний міністр. Хто він: або я піду на пенсію і буду цивільним міністром, або хтось інший. Це залежить точно не від мене", - сказав він.
Зі слів Полторака, норма про цивільного міністра оборони передбачена у стратегічному оборонному бюлетені.
Якповідомляли Українські Новини, 20 травня 2016 року РНБО затвердила стратегічний оборонний бюлетень. Бюлетень був розроблений за участю, в тому числі, експертів з Організації Північноатлантичного договору (НАТО) і школи післядипломної освіти військово-морських сил США.
У червні 2016 стратегічний оборонний бюлетень набув чинності.