Американські винищувачі перехопили російські Су-25 в небі над Сирією
Американські винищувачі перехопили два російських Су-25, які зайшли в повітряний простір, що координується коаліцією над східним берегом річки Євфрат у Сирії.
Про це повідомляє CNN.
В інциденті брали участь два літаки F-22, які випустили сигнальні ракети як попередження, після чого штурмовики РФ вилетіли з району.
"Після перетину деконфликтной лінії російські Су-25 були негайно перехоплені двома F-22A, що забезпечують повітряне прикриття наземних військ-партнерів, що здійснюють операції в боротьбі з "Ісламською державою", - заявив представник Центрального командування ВПС США підполковник Дамієн Пікарт.
За його словами, F-22 провели багаторазові маневри, щоб переконати Су-25 покинути район, в тому числі випустили сигнальні ракети в безпосередній близькості від російського літака.
Крім того, американські пілоти неодноразово намагалися зв'язатися з російськими з аварійного каналу, щоб повідомити про необхідність покинути район.
"Один Су-25 пролетів так близько до F-22A, що йому довелося агресивно маневрувати, щоб уникнути зіткнення в повітрі", - сказав Пікарт.
Нагадаємо, 21 листопада Путін з Асадом домовилися про завершення військової операції в Сирії. Після цього Путін віддав наказ про виведення військ з Сирії.