КМДА має намір відкрити станції метро "Деміївська", "Голосіївська" і "Васильківська" у грудні
У 2010 році в планах також затвердження проекту продовження будівництва цієї лінії до Теремків, зокрема від станції "Васильківська" до станції "Виставковий центр".
Київська міська державна адміністрація має намір відкрити станції метрополітену "Деміївська", "Голосіївська" і "Васильківська" Куренівсько-Червоноармійської лінії в грудні. Про це Українським Новинам повідомив виконуючий обов'язки голови Київміськадміністрації Олександр Попов.
"Ми орієнтуємося на кінець року. До 31 грудня ми маємо намір завершити, відкрити, запустити. У грудні все це зробимо", - сказав Попов.
В 2010 році в планах також затвердження проекту продовження будівництва цієї лінії до Теремків, зокрема від станції "Васильківська" до станції "Виставковий центр".
Нагадаємо, прем'єр-міністр Микола Азаров доручив Київський міській державній адміністрації й комунальному підприємству "Київський метрополітен" завершити будівництво ділянки Куренівсько-Червоноармійської лінії метро від станції "Либідська" убік житлового масиву Теремки в 2010 році.
У липні 2005 року "Київметробуд" почав будівництво цієї ділянки довжиною 3,8 км із 3 станціями: "Деміївська", "Голосіївська" і "Васильківська".
Завершення будівництва й відкриття станцій планувалося в 2008 році, потім було перенесено на 2009, потім мерія прогнозувала їхнє відкриття в 2010 році.