На всіх станціях київського метро встановлять відеокамери з системою розпізнавання облич за 11 млн гривень
Київська міська державна адміністрація має намір облаштувати вестибюлі всіх станцій метрополітену відеокамерами із системою розпізнавання облич за 11 млн гривень. Про це Українським Новинам повідомив директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій, керівник проекту Kyiv Smart City Юрій Назаров.
"Ми плануємо до кінця 2017 року встановити камери відеоспостереження на входах і виходах всіх станцій метрополітену для забезпечення безпеки", - сказав він.
Залежно від кількості входів - виходів на окремій станції метро планується встановити від 4 до 10 відеокамер на одній станції.
Наразі департамент оголосив тендер на поставку камер на 11 млн гривень.
Нагадаємо, у київському метро сталося задимлення на "синій" гілці, рух поїздів був зупинений.
12 вересня моторний арт-потяг "Енеїда" промчав по синій гілці метро в Києві