"Укрзалізниця" призначила додатковий потяг "Харків - Ужгород" з 8 по 17 вересня
Публічне акціонерне товариство Укрзалізниця призначило додатковий поїзд №235 "Харків - Ужгород" з 8 по 17 вересня 2017 року.
Про це сказано в повідомленні ПАТ, передають Українські Новини.
Поїзд буде курсувати 8, 10, 12, 13, 15 і 17 вересня.
Відправлення поїзда з Харкова заплановано на 8, 12 і 15 вересня в 10:27, прибуття в Ужгород в 11:48 наступного дня.
Назад з Ужгорода відправлення заплановано на 10, 13 і 17 вересня о 18:00, а прибуття до Харкова - о 19:30 наступного дня.
Поїзд буде курсувати через Суми, Конотоп, Ніжин і Мукачево.
У складі поїзда - купейні, плацкартні вагони й вагони класу "люкс".
Як повідомляли Українські Новини, Укрзалізниця обмежила маршрут швидкісних поїздів "Інтерсіті+" "Київ - Перемишль" до станцій "Медика" (Польща) і "Львів" у зв'язку із проведенням робіт з модернізації залізничної лінії на території Польщі з 16 по 27 жовтня 2017 року.
Публічне акціонерне товариство Укрзалізниця розпочало свою господарську діяльність із 1 грудня 2015 року.
Також вийшли на рейс нові вагони з кавовими апаратами і мікрохвильовками. "Укрзалізниця" восени на 22,5% підніме тарифи на вантажоперевезення.